Kisiel ŻYCIEM
Ogolnie to kiepsko sie pisze na telefonie posty wiec z gory przepraszam. No i przepraszam rowniez za brak polskich znakow, ale bez nich pisze sie szybciej xd
*KOLORU NIE ZMIENIE, BO LADNY I CIEZKO MI SIE ZMIENIA*
Jest godzina 01:13 a mi sie tak strasznie jesc chce :v mialam ochote na chipsy z biedronki serowo-cebulowe, ale w zyciu nie ma tak dobrze 😢
Ogolnie czasami mam ochote zjesc cos niekonwecjonalnego, ale bida. Czesto chce zjesc pizze, albo mielone, albo mieso, albo ziemniaki, albo chlebek swiezy taki :') Troche to beznadziejne, bo to trudne do zniesienia ;(
Mam dzisiaj taka wene tworcza z jedzeniem ze majgot
Wgl nie rozumiem tego, ze chleb swiezy tuczy bardziej od mniej swiezego
BEZSENSU XDDDD
Albo jak ktos kotleta nie moze zjesc bo tluszcz i wgl
I CO Z TEGO XDDDDDD
minelo 7 minut a mi jeszcze nie przeszlo
Ten piekny dzien, kiedy twoje nuggetsy wrocily do biedry ahhhhh <3333
Wgl to wesolych swiat
I tak dalej
XD
Zawsze jak pisze "tak" to pisze "rak"
Onie
Jutro bd miec dobry obiad wiec jest motywacja do dalszego dzialania B))
¶DOBRANOC EWA¶
Wgl chcialabym zeby biedronka wznowila pizze z salami i serem
Jaka ona byla dobra
Maj got
Swiateczny cud?
Watpie.
Chyba koncze
Dokoncze ΠMOZEΠ innym razem XD
Wstawiam zdj i zmykam
Ciaoooo 👌
