piątek, 25 grudnia 2015

Ohayyoooo

Kisiel ŻYCIEM

Ogolnie to kiepsko sie pisze na telefonie posty wiec z gory przepraszam. No i przepraszam rowniez za brak polskich znakow, ale bez nich pisze sie szybciej xd

*KOLORU NIE ZMIENIE, BO LADNY I CIEZKO MI SIE ZMIENIA*

Jest godzina 01:13 a mi sie tak strasznie jesc chce :v mialam ochote na chipsy z biedronki serowo-cebulowe, ale w zyciu nie ma tak dobrze 😢

Ogolnie czasami mam ochote zjesc cos niekonwecjonalnego, ale bida. Czesto chce zjesc pizze, albo mielone, albo mieso, albo ziemniaki, albo chlebek swiezy taki :')  Troche to beznadziejne, bo to trudne do zniesienia ;( 

Mam dzisiaj taka wene tworcza z jedzeniem ze majgot

Wgl nie rozumiem tego, ze chleb swiezy tuczy bardziej od mniej swiezego

BEZSENSU XDDDD

Albo jak ktos kotleta nie moze zjesc bo tluszcz i wgl 

I CO Z TEGO XDDDDDD

minelo 7 minut a mi jeszcze nie przeszlo

Ten piekny dzien, kiedy twoje nuggetsy wrocily do biedry ahhhhh <3333

Wgl to wesolych  swiat
I tak dalej
XD

Zawsze jak pisze "tak" to pisze "rak" 


Onie



Jutro bd miec dobry obiad wiec jest motywacja do dalszego dzialania B))

¶DOBRANOC EWA¶



Wgl chcialabym zeby biedronka wznowila pizze z salami i serem

Jaka ona byla dobra

Maj got

Swiateczny cud?

Watpie.


Chyba koncze

Dokoncze ΠMOZEΠ innym razem XD

Wstawiam zdj i zmykam

Ciaoooo 👌

środa, 21 stycznia 2015

WITAAAAJACIE <3

 

Jak mnie tu dawno nie było XDD 

Co tam u was słychać? c;

 

Już nie długo koniec pierwszeego semestru ! 

Pewno każdy się cieszy C:

Ja też XDD

niedziela, 17 sierpnia 2014

Kisiel

hejcia

HELOŁ HELOŁ

Dawno mnie nie było c(=
No, ale cóż :D

Jutro ognisko chyba XDDD

 No i w ogóle to macie piosenkę 


http://youtu.be/hiP14ED28CA

hehehehhe

Pozdro misiaczki


Papcie :*